Tıbbi İçerik Feragatnamesi

Bu sitedeki bazı makaleler, görseller ve fotoğraflar tıp ve sağlık ile ilgilidir. Bu makaleler sadece bilgi amaçlıdır. Bireysel bir tıbbi tavsiye olarak görülmemeli, profesyonel bir hekim tarafından verilen tıbbi tavsiyelerin, konulan bir teşhisin veya önerilen bir tedavinin yerini alacak biçimde asla kullanılmamalıdır.

Tıbbi bir durumla (örneğin bir hastalık veya sendromla) ilgili sorularınızı mutlaka tıp doktorunuza (hekiminize) veya bilimsel anlamda kalifiye olan diğer sağlık personellerine sorunuz. Sadece ve sadece bu kişilerin verdiği tıbbi tavsiyeleri dikkate alınız. Hiçbir zaman profesyonel bir tıbbi tavsiyeyi görmezden gelmeyiniz ve kilover.net gibi bir kaynakta okuduğunuz bir makale nedeniyle bu tıbbi tavsiyeleri uygulamayı asla geciktirmeyiniz, tavsiyenin içeriğini yorumlamayınız, size tarif edilen tedavi yöntemlerinin dışına çıkmayınız.

Eğer tıbbi bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız derhal hekiminizle görüşünüz. Durumunuz acilse 112 numaralı telefonu arayınız.

Hamilesaglik.com hiçbir spesifik tıbbi testi, hekimi, ürünü, prosedürü, fikri veya diğer bilgiyi tıbbi bir tavsiye olarak sunmamaktadır. Hamilesaglik.com sitesi, çalışanları ve gönüllüleri tarafından sunulan bilgilere başvurmak ve bunları değerlendirmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Navigate
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com